Dálková terapie

Kraniosakrální terapie v pohodlí vašeho domova

I na dálku (hovorem přes FB Messenger, WhatsApp, Skype) vám pomohu zbavit se vašich fyzických obtíží, emočních a psychických bloků, negativních emocí, traumatizujících zážitků a jiných potíží, s nimiž běžně pracuji i při kontaktní kraniosakrální terapii.

S čím vám dálková terapie pomůže

  • úleva od strachů, stresů a napětí v současné situaci
  • psychosomatické problémy
  • odblokování traumat uložených v podvědomí
  • emoční a psychické bloky (např. strach z budoucnosti týkající se financí, zdraví nebo vztahů; problémy ve vztazích, či potíž navázat nový vztah; traumatický zážitek z porodu dítěte; emoční labilita, či obtěžující negativní emoce; bloky v oblasti sexuality; obava o zdraví blízkých, či o vývoj miminka v těhotenství a další)
  • problémy s otěhotněním nebo impotencí
  • nedostatek životní energie a dlouhodobá únava
  • potíže nespecifického původu

… a probuzení sebeléčivých sil těla

Jak dálková terapie probíhá

(Po celou dobu terapie spolu budeme mluvit, je tedy potřeba mít handsfree a telefon/počítač ideálně co nejdále od těla)

V domluvený čas vám zavolám přes vhodné médium (FB Messenger, WhatsApp, Skype) a probereme témata, která chcete s pomocí kranio principů řešit.

Pohodlně se uložíte nebo usadíte, zavřete si oči a já vás provedu krátkou relaxací pro zklidnění mysli a pro napojení se na vnímání těla.

Společně se budeme soustředit na to, co pociťujete ve svém těle, budu se ptát na otázky týkající se témat z úvodního rozhovoru.

Na konci terapie vás navedu k vašim vnitřním zdrojům, z nichž načerpáte energii.

Velkou výhodou terapie v klidu vašeho domova je to, že po jejím ukončení můžete dál a bez omezení relaxovat, užívat si prožitků z konce terapie, vnímání plnění energií z vašich zdrojů, což je benefit, který v pracovně při osobní terapii nemůžeme bohužel zajistit.

Buďte odvážní

Myslím, že absolvovat proces uvolňování negativních emocí a prožitků pomocí kranio principů chce opravdu odvahu ponořit se do svých emočních a psychických bloků, protože to může způsobit i nepříjemné prožitky. Ty jsou ale ke konci terapie nahrazeny úžasným pocitem uvolnění, světelnosti, rozprostření a prouděním uvolněné energie, která držela zapouzdřené části a která může být konečně pro vás vědomě využitelná. A v dalším životě se pak už jen nestačíte divit, jak jsou najednou původní neřešitelné záležitosti vlastně neskutečně jednoduché.

Co o dálkové terapii říkají mí klienti…

Ráda bych posdílela zkušenost s terapií s využitím kranisosakrálních principů na dálku. Moje první takto vedená terapie pomocí videohovoru byla nad očekávání intenzivní. Nejprve jsme probíraly téma a pocity, které bych si přála aktuálně zpracovat. Poté jsem se uložila na zem v obýváku a Evička mě provedla krátkou relaxací. Cítila jsem se uvolněná a bdělá. Evička mě postupně pomocí otázek naváděla k pocitům v těle. Během toho se mi ukazovaly nepříjemné pocity spojené s určitou situací a zároveň jsem mohla vidět únik energie z oblasti břicha. Už jen tím, že jsem si uvědomila tuto skutečnost, se toto zastavilo a tok se přirozeně narovnal a propojil zpět s oblastí srdce a dále do oblasti hlavy a výš. Moje tělo se opět dostalo do rovnováhy. Znovu jsme procházely tělesné pocity. Vyvstalo místo napětí mezi lopatkami, které souviselo s nepřijetím možného vývoje jedné situace. Evička mě vedla do prožitku toho, jaké by to bylo, kdyby se stalo to, co nejvíc odmítám. Stažené místo se okamžitě začalo plnit světlem a přišlo hluboké uvolnění nejen toho místa, ale celého těla. Moc děkuji za tuto práci, která může být velkou podporou.

Karolína Sobotová

Už je to nějaký čas, kdy jsem u Evy absolvovala kranio na dálku. 
Slíbila jsem jí, že napíšu, jaké to bylo. A i když jsem hned po terapii věděla, že to bylo boží, s napsáním textu jsem otálela.
Ale začnu od začátku. Měly jsme spolu domluvené offline setkání na téma vztahu k penězům, ale okolnosti tomu chtěly jinak. Forma se změnila na online, ale téma zůstalo. Vlastně se maličko pootočilo k mému nedotahování a neochotě propagovat se a prodávat.
Terapie probíhala přes messenger a bylo moc fajn, že jsme se viděly. Už po pár minutách hovoru jsem měla pocit, že si povídám s dlouholetou kamarádkou…
Co přesně jsme probíraly během terapie si nechám pro sebe, bylo to osobní. Jak jinak, že? 🙂 Až jsem si u toho nabrečela do ucha, což se mi nestalo už celkem dlouho 🙂
Po terapii jsem se cítila unavená, ale tak jako hezky. A od té doby fičím na vlně nápadů a inspirace! Nestíhám to samozřejmě realizovat, ale zapisuju si všechno do sešitku.
Co mě přesvědčilo k napsání právě dnes? Protože jsem pokořila první překážku!
Zveřejnila jsem svou e-mailovou sérii tipů do karantény (je neplacená, ale stejně to byly nervy!). Konečně jsem dala na web prodejní formulář na upravený Rozptylovací sešit = soubor 365 tipů na různé aktivity. A co je nejvíc pecka, dala jsem tam i předprodej na e-mailovou sérii tipů k endometrióze!
Jasně. Můj web možná nevypadá nijak extra, ale je čistý, osobní a autentický. A já se naučím se propagovat, protože teď vím, že moje vědomosti a zkušenosti nejsou závislé na žádném úředním potvrzení. A ani na uznání mé rodiny. (Heh, tak jsem to nakonec stejně vykecala 🙂
Tak! A jestli váháte, tak do toho jděte.

Kateřina Jandlová

Zbavte se bolestí a chronických potíží

Zažijte magickou kraniosakrální terapii