Reference 

Co o terapii říkají mí klienti…

„V případě Evičky Vojtěchovské je práce se znalostí kraniosakrální terapie více než zdařilá. Nemusíte ani vnímat energie, či být znalý duchovních nauk. Stačí se jen nechat Evou hýčkat a jemně vést k vlastnímu porozumění toho skvostného a nádherného těla, která nám v tomto vyrovnaném světě pomáhá být a fungovat. A pak ho možná i uslyšíte a konečně si s tím budete moc popovídat a ledacos vyjasnit.“

Petr Brzobohatý (Putující)

„Chtěla bych sdílet své zkušenosti s kraniální terapií u Evy. Už 11 let se potýkám s migrénou a hledám různé cesty, jak se jí zbavit. U Evy jsem zatím byla dvakrát a mohu ji vřele doporučit. Chvíle strávené u ní jsou velmi příjemné, zklidňující a povzbuzující. Frekvence mých potíží se výrazně snížila, stejně jako jejich intenzita. V poslední době jsme Evu navštívily také s osmiletou dcerou, která také trpí bolestmi hlavy. Z terapie si odnesla příjemný zážitek, Eva to umí krásně i s dětmi. Těším se na další setkání!“

Alena Klvaňová

„Absolvovala jsem jeden cyklus pěti kraniosakrálních terapií s Evičkou a nyní začínám nový. Pro mě je to velice jemná, a přitom hluboká práce, kdy se z těla uvolňují staré a nezpracované emoce, které jsem si poukládala do různých částí těla, a kdy zamrzlá energie má znovu možnost proudit. Každá z terapií byla jiná – při prvních setkáních jsem se rozplývala v energii zdroje, cítila jsem, že celé moje tělo se rozsvítilo, naplnilo energií. Později pak, jak docházelo ke zvědomování určitých částí těla, se začaly objevovat i vzpomínky, emoce, bolest. Není to vždy příjemné, ale jemné vedení Evičky mi dává možnost danou skutečnost v klidu prožít, a pak i propustit. Je to pro mě výborný doplněk k mé vlastní meditační praxi. Určitě můžu jen doporučit :)“

Karolína Sobotová

Přišla jsem ze zvědavosti a byla jsem okouzlena. Velice jemné a citlivé působení skvělé terapeutky mi přineslo okamžitou úlevu zejména na úrovni emoční a mentální, celý večer jsem si plula na vlně tiché klidné radosti a ta ve mně někde uvnitř stále zůstává. Děkuji, určitě se budu vracet ❤️

Libuška Marková

Kraniosakrální terapii jsem zvolila, protože jsem s ní v minulosti měla dobrou zkušenost. Byla jsem na ní mimo jiné i s mým čtrnáctidenním synem a moc nám pomohla. S Evou jsem pracovala poprvé, přesto se nám podařilo se na sebe dobře naladit. Přišla jsem s osobním tématem, který mě dost tížil a který jsem vnímala jak na fyzické, tak na psychické rovině. Celá terapie šla výborně, postupně jsme procházely jednotlivá místa, kam Eva položila ruce, já vnímala různé prožitky. Brnění, vlny, uvolnění, ale i nějaké obrazy osob. Místy to bylo hodně intenzivní, ale vůbec ne nepříjemné. Na konci byl ještě čas to celé zrekapitulovat a usadit. No a vypadá to, že problém je pryč! I když kraniosakrální terapie vypadá pro mě docela tajemně, opět jsem se přesvědčila, že funguje. Evu jako terapeutku mohu jen doporučit. Je empatická, vřelá, zároveň „ví, kam sáhnout“. Já tedy rozhodně zase přijdu.

Jana Svačinová

Minulý týden jsem absolvovala cranio s Evou a rozhodně DOPORUČUJI!!!

Evě jsem se přihlásila na téma „Vztah s matkou“. Eva byla velice příjemná, jemná, citlivá. A hlavně ÚČINNÁ. Referenci na podobné služby píšu nejdříve po týdnu, protože okamžitě po sezení nepoznáte nic (to se dá napsat reference na úrovni „příjemný x nepříjemný“).

Takže co? Opravdu cítím povolení tlaku v hrudníku. Asi jako bych poprvé v životě sundala korzet. Zjemnila jsem. Cítím takovou příjemnou pečující něžnou energii, kterou zase přenáším směrem ke svým synům. Změnil se můj obraz vnímání sama sebe. Prostě je to fakt hodně dobrý.

Jana Svobodová

Vidante, Služba: Dálková kraniosakrální terapie

Ráda bych posdílela zkušenost s terapií s využitím kranisosakrálních principů na dálku. Moje první takto vedená terapie pomocí videohovoru byla nad očekávání intenzivní. Nejprve jsme probíraly téma a pocity, které bych si přála aktuálně zpracovat. Poté jsem se uložila na zem v obýváku a Evička mě provedla krátkou relaxací. Cítila jsem se uvolněná a bdělá. Evička mě postupně pomocí otázek naváděla k pocitům v těle. Během toho se mi ukazovaly nepříjemné pocity spojené s určitou situací a zároveň jsem mohla vidět únik energie z oblasti břicha. Už jen tím, že jsem si uvědomila tuto skutečnost, se toto zastavilo a tok se přirozeně narovnal a propojil zpět s oblastí srdce a dále do oblasti hlavy a výš. Moje tělo se opět dostalo do rovnováhy. Znovu jsme procházely tělesné pocity. Vyvstalo místo napětí mezi lopatkami, které souviselo s nepřijetím možného vývoje jedné situace. Evička mě vedla do prožitku toho, jaké by to bylo, kdyby se stalo to, co nejvíc odmítám. Stažené místo se okamžitě začalo plnit světlem a přišlo hluboké uvolnění nejen toho místa, ale celého těla. Moc děkuji za tuto práci, která může být velkou podporou.

Karolína Sobotová

Služba: Dálková kraniosakrální terapie

Vyzkoušela jsem v létě 2019 nejprve jednorázovou terapii a záhy si objednala voucher 4+1. Právě dnes jsem u Evy absolvovala šesté ošetření a plánuji pokračovat. Pod jejíma rukama cítíte, jak se vaše tělo dává do pořádku. Je to občas velmi intenzivní, příště jemně relaxační. V průběhu mé docházky k Evě odezněla i pravidelně se opakující migréna.
Eva je výborná kranio specialistka i citlivá posluchačka s otevřeným srdcem a myslí. Doporučuji 🙂

Kateřina Zelená

Laktační poradkyně, Služba: Osobní kraniosakrální terapie

Přišla jsem ze zvědavosti a byla jsem okouzlena. Velice jemné a citlivé působení skvělé terapeutky mi přineslo okamžitou úlevu zejména na úrovni emoční a mentální, celý večer jsem si plula na vlně tiché klidné radosti a ta ve mně někde uvnitř stále zůstává. Děkuji, určitě se budu vracet ❤️

Libuška Marková

Masérka, Služba: Osobní kraniosakrální terapie

Je to tak, že i to naše tělo, je takovým naším dopravním prostředkem. A i to auto, o které správně dbáme či vůbec nedbáme, aby správně fungovalo musí občas do servisu. Ne až se ocitne v poruše, ale na takovou tu preventivní pravidelnou garanční prohlídku, či diagnostiku. K udržení všech součástek a dílů v harmonii a úzké plně funkční spolupráci.

V případě Evičky Vojtěchovské je práce se znalostí kraniosakrální terapie více než zdařilá. Nemusíte ani vnímat energie, či být znalý duchovních nauk. Stačí se jen nechat Evou hýčkat a jemně vést k vlastnímu porozumění toho skvostného a nádherného těla, která nám v tomto vyrovnaném světě pomáhá být a fungovat. A pak ho možná i uslyšíte a konečně si s tím budete moc popovídat a ledacos vyjasnit.

Tuto bytůstku známe již dlouho, ale chvíli mi to trvalo, než jsem k ní cestu do Radotína našel. Není to se mnou jednoduché, a ne každému a hned umožním přístup do mého prostoru. Roky běžely až nadešel ten správný čas vyzkoušet si její dary a nabité další znalosti a dovednosti. Dnes už pokládám návštěvu její „oratoře“ jednou za půl roku za jistou samozřejmost. Rovněž tak doporučuji všem, nečekejte tak dlouho a jděte si to sami hned do Radotína vyzkoušet.

Klidné dny.

Petr Brzobohatý

Služba: Osobní kraniosakrální terapie

Minulý týden jsem měla s Evou kranio na téma Matka. Máma je téma number one. Pořád.

Navíc u nás nikdo nikdy nepodnikal, ženy dřely za minimum. Při každém přechodu do nového levelu se na mně vyvalí vlna odporu a určitá “zodpovědnost, že je přece nemůžu zradit tím, že se mi bude dařit.”

Eva je skvělá! Má velmi jemný přístup, který začínám čím dál víc milovat.

Hned po skončení a následující dny jsem si doslova lítala, cítila jsem velkou úlevu a vnitřní svobodu.

Vlastně ani nechápu, jak se to stalo, ale najednou to, co se mi předtím zdálo, že určitě NENÍ moje cesta (skupina, vedení apod.) bylo ze dne na den v kategorii “A proč Lucko vlastně ne?”

Rozhodně Evu doporučuji! Já už jsem objednaná na další!

Lucie Valchařová

Osobní koučka, Služba: Dálková kraniosakrální terapie

Už je to nějaký čas, kdy jsem u Evy absolvovala kranio na dálku.

Slíbila jsem jí, že napíšu, jaké to bylo. A i když jsem hned po terapii věděla, že to bylo boží, s napsáním textu jsem otálela.

Ale začnu od začátku. Měly jsme spolu domluvené offline setkání na téma vztahu k penězům, ale okolnosti tomu chtěly jinak. Forma se změnila na online, ale téma zůstalo. Vlastně se maličko pootočilo k mému nedotahování a neochotě propagovat se a prodávat.

Terapie probíhala přes messenger a bylo moc fajn, že jsme se viděly. Už po pár minutách hovoru jsem měla pocit, že si povídám s dlouholetou kamarádkou…
Co přesně jsme probíraly během terapie si nechám pro sebe, bylo to osobní. Jak jinak, že? 🙂 Až jsem si u toho nabrečela do ucha, což se mi nestalo už celkem dlouho 🙂
Po terapii jsem se cítila unavená, ale tak jako hezky. A od té doby fičím na vlně nápadů a inspirace! Nestíhám to samozřejmě realizovat, ale zapisuju si všechno do sešitku.

Co mě přesvědčilo k napsání právě dnes? Protože jsem pokořila první překážku!

Zveřejnila jsem svou e-mailovou sérii tipů do karantény (je neplacená, ale stejně to byly nervy!). Konečně jsem dala na web prodejní formulář na upravený Rozptylovací sešit = soubor 365 tipů na různé aktivity. A co je nejvíc pecka, dala jsem tam i předprodej na e-mailovou sérii tipů k endometrióze!
Jasně. Můj web možná nevypadá nijak extra, ale je čistý, osobní a autentický. A já se naučím se propagovat, protože teď vím, že moje vědomosti a zkušenosti nejsou závislé na žádném úředním potvrzení. A ani na uznání mé rodiny. (Heh, tak jsem to nakonec stejně vykecala 🙂
Tak! A jestli váháte, tak do toho jděte.

Kateřina Jandlová

Intuitivní konzultantka, Služba: Dálková kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapii jsem zvolila, protože jsem s ní v minulosti měla dobrou zkušenost. Byla jsem na ní mimo jiné i s mým čtrnáctidenním synem a moc nám pomohla. S Evou jsem pracovala poprvé, přesto se nám podařilo se na sebe dobře naladit. Přišla jsem s osobním tématem, který mě dost tížil a který jsem vnímala jak na fyzické, tak na psychické rovině. Celá terapie šla výborně, postupně jsme procházely jednotlivá místa, kam Eva položila ruce, já vnímala různé prožitky. Brnění, vlny, uvolnění, ale i nějaké obrazy osob. Místy to bylo hodně intenzivní, ale vůbec ne nepříjemné. Na konci byl ještě čas to celé zrekapitulovat a usadit. Noa vypadá to, že problém je pryč! I když kraniosakrální terapie vypadá pro mě docela tajemně, opět jsem se přesvědčila, že funguje. Evu jako terapeutku mohu jen doporučit. Je empatická, vřelá, zároveň „ví, kam sáhnout“. Já tedy rozhodně zase přijdu.

Jana Svačinová

Služba: Osobní kraniosakrální terapie

Za mne………jemné, příjemné…..

Vlaďka Brzobohatá

Služba: Osobní kraniosakrální terapie

Zbavte se bolestí a chronických potíží

Zažijte magický dotek kraniosakrální terapie